NOVINKY

6/2020 Zajímavosti z námořního světa

Z čínského přístavu Yantian vyplula 8. května nová největší kontejnerová loď na světě HMM Algeciras. Na palubě veze rekordní náklad 19 621 TEU (1 TEU = jeden 6 m dlouhý kontejner). Největší kontejnerovka na světě na své první plavbě míří do holandského přístavu Rotterdam.
HMM Algeciras překonala rekord kontejnerové lodi MSC Gulsun, která v srpnu 2019 naložila 19 574 TEU.
HMM Algeciras je momentálně největší kontejnerovou lodí na světě. Patří mezi 12 lodí s kapacitou 24 000 TEU, které si objednala korejská firma HMM.

Tyto lodě jsou ve výstavbě v Jižní Koreji. Jsou 399,9 metru dlouhé a 61 metr široké. Stavba HMM Algeciras byla objednána v září 2018. Všech 11 dalších objednaných lodí bude dodáno tento rok. Jen pro lepší představu na závěr uvádíme, že vlak naložený všemi kontejnery, které se vejdou na HMM Algeciras, by byl dlouhý z Prahy až do Brna.
Video ZDE.


12/2019 Návrat kolegyně

Je skvělé, že se k nám do týmu vrátila další kolegyně z mateřské dovolené Jana Poppová, která se nově zaučila v pozemní přepravě. Její kontakt naleznete v sekci „silniční přeprava“.


11/2019 Reklamní plachta

Naše nová reklamní plachta na kamionu, který můžete vidět na silnicích nejen kolem letiště, ale i po všech krajích České republiky.


10/2018 Návrat kolegyně

Jsme rádi, že můžeme přivítat zpět naší kolegyni Vlaďku Menclovou, která se vratila po 6 letech mateřské dovolené a posílila tým námořního oddělení.

Její kontakt naleznete v sekci „námořní přeprava“.


5/2018 Svozy předplacených importních LCL zásilek do Hamburgu a Bremerhavenu (CFR/CIF delivery terms)

Nabízíme profesionální zajištění svozu předplacených importních zásilek do Hamburgu a Bremerhavenu. Zajistíme pro Vás úhradu přístavních poplatku, naši pracovníci vykomunikují vše potřebné, zajistí vhodné vozidlo pro vyzvednuti zásilky a dopraví Vaše zboží buď na Vámi stanovenou celnici a následně na místo vykládky, nebo zajistíme ve spolupráci s našim partnerem také i importní celní odbaveni.

Aktuálně zajišťujeme svozy a importní celní odbaveni pro Prahu a okolí, nicméně lze dohodnout i dodaní do jiného místa v závislosti na konkrétní zásilce.

Poplatek za výše uvedený servis (a Váš ušetřený čas) je paušální ve výši EUR 50.00 + přefakturace uhrazených přístavních poplatku (bez jakéhokoli navýšení – lze zpětně doložit fakturou od přístavního agenta) + svoz zásilky do ČR (ev. + importní celní odbaveni v Praze)

Svozy zajišťujeme standardně BEZ PŘEKLÁDKY, tj. řidič který přebírá zásilku v přístavu Vám ji i doručí, čímž se minimalizuje riziko poškození v průběhu přepravy.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 22011 6713 nebo na e-mail sea@deltacargo.cz


5/2018 NOVÉ PŘÍMÉ DENNÍ SPOJENÍ Z LETIŠTĚ PRAHA NA LETIŠTĚ  PHILADELPHIA

Rádi bychom vás informovali, že přímé lety největší letecké společnosti světa American Airlines začínají už 5.5.2018


 

5/2018 - Přímé lety Delta Air Lines z Prahy do New Yorku

Letecká společnost Delta Air Lines od 4. května 2018 znovu zahájila přímé sezonní spojení mezi Prahou a New Yorkem (letiště JFK) provozované letadlem typu Boeing 767.

Letový řád:

Linka DL 211 odlétá z Prahy ve 13:40 a v New Yorku přistane v 16:50
Linka DL 411 odlétá z New Yorku ve 21:30 a přistane v Praze následující den v 11:55
Destinace LAX-SEA-SFO-GRU mají z JFK přímé spojení na widebodies.

Budeme se těšit na Vaše poptávky.


7/2017 - Turkish airlines

Turkish airlines oznámili, že od 1. července 2017 budou provozovat na lince Praha – Istanbul nákladní linku.
Linka bude v provozu dvakrát týdně ( odlet z Prahy vždy ve čtvrtek a v sobotu) typem Airbus 330-200 Freighter .
Na tento typ letadla bude možné naložit těžké (tzv. HEA), nebo nebezpečné cargo (DG), dále zásilky ve zvláštním režimu COL ,nebo např. živá zvířata. To vše s výškou až 240cm.

Z Istanbulu navazují dále spojení do celé sítě destinací.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci.


12/2016 - Stěhování naší společnosti

S potěšením si Vám dovolujeme tímto oznámit, že od 1.12.2016 najdete naší společnost v nových prostorách a na nové adrese.
V návaznosti na toto stěhování Vás žádáme, abyste na všech dokladech vydaných po výše uvedeném datu již používali novou adresu sídla naší společnosti.
Název společnosti, IČO, DIČ a bankovní spojení zůstávají beze změn, stejně jako všechna telefonní čísla. Veškeré právní vztahy a uzavřené smlouvy zůstávají nadále v platnosti.

Nová adresa:
Budova ABC
Aviatická 1048/12
168 00 Praha 6


4/2016 - Nové webové stránky

Vítáme Vás na nových webových stránkách společnosti Delta International cargo s.r.o. ,  které jsme se snažili upravit tak, aby byly pro návštěvníky více přehledné, a aby se zde dozvěděli více informací.

V této sekci Vás budeme informovat o novinkách,  aktualitách a zajímavostech ze světa letecké, námořní i pozemní přepravy.

TRANSLATE »