NOVINKY

12/2019 Návrat kolegyně

Je skvělé, že se k nám do týmu vrátila další kolegyně z mateřské dovolené Jana Poppová, která se nově zaučila v pozemní přepravě. Její kontakt naleznete v sekci „silniční přeprava“.

11/2019 Reklamní plachta

Naše nová reklamní plachta na kamionu, který můžete vidět na silnicích nejen kolem letiště, ale i po všech krajích České republiky.


10/2018 Návrat kolegyně

Jsme rádi, že můžeme přivítat zpět naší kolegyni Vlaďku Menclovou, která se vratila po 6 letech mateřské dovolené a posílila tým námořního oddělení.

Její kontakt naleznete v sekci „námořní přeprava“.


5/2018 Svozy předplacených importních LCL zásilek do Hamburgu a Bremerhavenu (CFR/CIF delivery terms)

Nabízíme profesionální zajištění svozu předplacených importních zásilek do Hamburgu a Bremerhavenu. Zajistíme pro Vás úhradu přístavních poplatku, naši pracovníci vykomunikují vše potřebné, zajistí vhodné vozidlo pro vyzvednuti zásilky a dopraví Vaše zboží buď na Vámi stanovenou celnici a následně na místo vykládky, nebo zajistíme ve spolupráci s našim partnerem také i importní celní odbaveni.

Aktuálně zajišťujeme svozy a importní celní odbaveni pro Prahu a okolí, nicméně lze dohodnout i dodaní do jiného místa v závislosti na konkrétní zásilce.

Poplatek za výše uvedený servis (a Váš ušetřený čas) je paušální ve výši EUR 50.00 + přefakturace uhrazených přístavních poplatku (bez jakéhokoli navýšení – lze zpětně doložit fakturou od přístavního agenta) + svoz zásilky do ČR (ev. + importní celní odbaveni v Praze)

Svozy zajišťujeme standardně BEZ PŘEKLÁDKY, tj. řidič který přebírá zásilku v přístavu Vám ji i doručí, čímž se minimalizuje riziko poškození v průběhu přepravy.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 22011 6713 nebo na e-mail sea@deltacargo.cz


5/2018 NOVÉ PŘÍMÉ DENNÍ SPOJENÍ Z LETIŠTĚ PRAHA NA LETIŠTĚ  PHILADELPHIA

Rádi bychom vás informovali, že přímé lety největší letecké společnosti světa American Airlines začínají už 5.5.2018


 

5/2018 - Přímé lety Delta Air Lines z Prahy do New Yorku

Letecká společnost Delta Air Lines od 4. května 2018 znovu zahájila přímé sezonní spojení mezi Prahou a New Yorkem (letiště JFK) provozované letadlem typu Boeing 767.

Letový řád:

Linka DL 211 odlétá z Prahy ve 13:40 a v New Yorku přistane v 16:50
Linka DL 411 odlétá z New Yorku ve 21:30 a přistane v Praze následující den v 11:55
Destinace LAX-SEA-SFO-GRU mají z JFK přímé spojení na widebodies.

Budeme se těšit na Vaše poptávky.


7/2017 - Turkish airlines

Turkish airlines oznámili, že od 1. července 2017 budou provozovat na lince Praha – Istanbul nákladní linku.
Linka bude v provozu dvakrát týdně ( odlet z Prahy vždy ve čtvrtek a v sobotu) typem Airbus 330-200 Freighter .
Na tento typ letadla bude možné naložit těžké (tzv. HEA), nebo nebezpečné cargo (DG), dále zásilky ve zvláštním režimu COL ,nebo např. živá zvířata. To vše s výškou až 240cm.

Z Istanbulu navazují dále spojení do celé sítě destinací.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci.


12/2016 - Stěhování naší společnosti

S potěšením si Vám dovolujeme tímto oznámit, že od 1.12.2016 najdete naší společnost v nových prostorách a na nové adrese.
V návaznosti na toto stěhování Vás žádáme, abyste na všech dokladech vydaných po výše uvedeném datu již používali novou adresu sídla naší společnosti.
Název společnosti, IČO, DIČ a bankovní spojení zůstávají beze změn, stejně jako všechna telefonní čísla. Veškeré právní vztahy a uzavřené smlouvy zůstávají nadále v platnosti.

Nová adresa:
Budova ABC
Aviatická 1048/12
168 00 Praha 6


4/2016 - Nové webové stránky

Vítáme Vás na nových webových stránkách společnosti Delta International cargo s.r.o. ,  které jsme se snažili upravit tak, aby byly pro návštěvníky více přehledné, a aby se zde dozvěděli více informací.

V této sekci Vás budeme informovat o novinkách,  aktualitách a zajímavostech ze světa letecké, námořní i pozemní přepravy.

TRANSLATE »